+38 (067) 954-75-22
cf.uafree@gmail.com

Звіт на 27.03.2022. 34 день війни (офіційна версія).

По-перше, кожного дня тижня - українці - ви офігенні.

По-друге, за сьогодні зайшло 3000 гривень. Витрати за сьогодні склали 32 393 гривень - придбали авто для розвідки і трохи заправили (звіти по розвідці це космос - не можна ні частину ні шо саме показувати))) - але фото задоволених котиків в авто буде пізніше). Залишок на сьогодні - 94 376 гривень + 0 ,3968 btc + 100$. Всього з початку зібрано 271 421 гривня + 1 ,118 btc + 1100$. Всього витрачено 1 079 827 гривень.

По-третє, придбали і передали авто для котиків, яким на місці не сидиться і які роблять так, шоб арта руснє робила болючий кусь. Я багато пишу про роботу нашої банди на різних напрямках. Деяка робота залишається за лаштунками звіті але це не значить шо її мало. Її дуже багато, вона важка і дуже кропітка. Наприклад Serge Mtv та наші дівчата постійно готують запити та необхідні документи і дошкуляють великим фондам і органам влади. Ось вам приклад результату цієї роботи. Допомогали збирати потреби в ліках та медобладнанні для запорізького шпиталю Світлана Лозова. Співпрацювали по медвантажу та логістиці з Zdorovi.agency.

За допомоги переданого гуманітарного вантажу, шпиталь забезпечів ЗСУ та ТРО важливими ліками та укомплектованими військовими аптечками (там є фото).

Продовжили виробляти хімічні грелки. Завдяки вам усім ми знайшли і купорос і пакетики. До того ж, Олексій Улітенко продовжує новий напрямок роботи нашого космічного центру - виробництво павербанків (привіт Sergey Kontceus).

І звичайно донати і репост дозволять нам не зупинятись.

Translate »